Producenci

TASCAM DR-07 MK2

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 693,00 zł 693.00 PLN
quantity szt.
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: TASCAM
Kod produktu: 795

Opis

Rejestrator plików WAV/MP3
DR-07MKII to przenośny, wysokiej jakości stereofoniczny rejestrator pozwalający na nagrywanie materiału audio profesjonalnej jakości aż do 96 kHz / 24-bity na kartach pamięci microSD lub microSDHC.

Para pojemnościowych mikrofonów o charakterystyce kardioidalnej pozwala na odbiór bardzo głośnych sygnałów i może być ustawiona w układzie AB lub XY w celu uzyskania nagrania o szerokiej panoramie stereofonicznej lub wyjątkowo czytelnej reprodukcji dźwięków z ograniczonymi przesunięciami fazowymi między kanałami. Użytkownicy mogą również korzystać z własnego mikrofonu lub źródła sygnału liniowego używając gniazda wejściowego mini-jack stereo. Gniazdo to może też dostarczać zasilanie do mikrofonów, które tego wymagają.

DR-07MKII jest wygodny i łatwy w obsłudze za pomocą kciuka. Działania takie jak nagrywanie, regulacja poziomów, usuwanie zbędnych nagrań czy dodawanie znaczników możemy wykonać jednym przyciskiem. Takie funkcje jak np. variable speed audition, limiter, filtr dolnozaporowy, chromatyczny tuner i wiele innych są dostępne z poziomu menu. Użytkownicy mogą zastosować jeden z sześciu efektów pogłosu wobec sygnału wejściowego lub wyjściowego, a także skorzystać z funkcji dogrywania (overdub), która pozwala na dodanie nowego materiału do istniejących plików audio. Funkcja Peak Reduction automatycznie ogranicza poziom sygnału w celu uniknięcia ewentualnych zniekształceń. Można jej użyć w trybie próby lub w trybie nagrywania i może być ona użyta razem z wbudowanym limiterem. Do dyspozycji mamy również funkcję Level Align, która pozwala na wyrównywanie nagłych skoków poziomu głośności podczas odtwarzania. Wbudowany głośnik umożliwia szybki odsłuch dokonanych nagrań.

Wewnątrz DR-07MKII cyfrowe i analogowe obwody są umieszczone na oddzielnych płytkach w celu zmniejszenia poziomów zakłóceń, a konstrukcja bazująca na sygnale o niskiej impedancji dodatkowo ogranicza szumy. Poprawę właściwości audio zapewnia też oddzielne zasilanie konwerterów A/D oraz D/A. Efektem takich rozwiązań jest bardzo wysoka klarowność brzmienia z wysokim współczynnikiem sygnału do szumu oraz bardzo niski poziom zniekształceń przy szerokiej ogólnej charakterystyce częstotliwościowej.

Dwie baterie AA mogą zasilać rejestrator przez ponad 17 godzin, nawet przy rejestrowaniu sygnałów z jakością CD. Urządzenie może być też zasilane za pośrednictwem szyny USB oraz opcjonalnego zasilacza sieciowego.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl